Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce "Na kole jen s přilbou"

NA KOLE JEN S PŘILBOU

Rádi bychom poděkovali všem, které neodradilo chladné počasí a dne 22.9.2013 se zúčastnili akce "Na kole jen s přilbou". Akce vznikla na základě spolupráce s Nadací Besip, a.s., která nás podpořila věcnými dary a informativními letáčky.

Malí závodníci se svým doprovodem tak měli možnost strávit odpoledne na cyklostezce, kde se zábavnou formou dozvěděli o důležitosti nošení bezpečnostní přilby při jízdě na kole, také si zazávodili i mezi kuželemi a získali informace o dopravních značkách, které následně zúročili na dopravním hřišti.

U každého úkolu, který se závodníkům podařilo splnit tak získali věcnou cenu ve formě dopravních obtisků a samolepek a samozřejmostí byla malá sladká odměna, která děti povzbudila k cestě do cíle. V cíli bylo k dispozici kromě oblíbených špekáčků i zeleninové občerstvení z grilu.

Odměnou byly také závodníkům reflexní pásky a přívěsky, které by měli být nedílnou součástí vybavení každého malého cyklisty.

Rádi bychom také chtěli poděkovat Českému Červenému Kříži, oblastní spolek Mladá Boleslav, který za naší podpory předvedl ve třídách MŠ Benátky nad Jizerou poskytnutí první pomoci, které mělo poučný charakter a dětem se velmi líbilo. Ukázka poskytnutí první pomoci proběhla v teple jednotlivých tříd oproti původně plánované ukázce přímo na cyklostezce.

Všem účastníkům na kolech, odrážedlech, motorkách i na kolečkových bruslích vzdáváme holt.

Těšíme se znovu na viděnou na další akci.

Radka Jakimczuk

 

Fotogalerie k akci: http://msbenatky-rodice.rajce.idnes.cz/Na_kole_jen_s_prilbou_2013

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Na kole jen s přilbou

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 38993
Měsíc: 657
Den: 30